LIBRI OIL | Capsulator nga Specialisti # 1 në Evropë Kapsula Seamless, Kapsula pa Seam, kapsula xhelatine, kapsulë Pajisje, Capsulator, kapsula me Naftës, kapsulim, prodhim kapsulë, mbushje
Kapsulë, kapsula me vajra, kapsula, prodhimi i kapsulave, mbushja e kapsulave me vaj, prodhimi i kapsulave

Kapsula e vajit të pashkës.

Le të ndihmojmë të fillojmë biznesin e kapsulave.
Vaj fere

Vaj ahu në kapsula.

Vaj ahu është bërë nga arra ahu dhe ka një shije të madhe dhe pronat e larta të konsumit. Ata mund të zëvendësojnë vaj ulliri, arre, lulekuqe ose vaj bajame në përgatitjen e bukës së bërë në shtëpi, një shumëllojshmëri të ëmbëlsirave, salcë salcë dhe shumë enët tjera. Dhe banorët e atyre vendeve ku rriten shumë drurët e ahut, bëjnë miell nga arra të skuqura dhe të pjekura, duke shtuar një sasi të vogël miell gruri, pjekin pancakes të shkëlqyera, pancakes dhe cookies thërrmuese.

Vaj i fukët i ngjan vajit të ullirit dhe është shumë i këndshëm për shijen. Është e pasur me acide të ndryshme, vitaminë E, magnez. Pas konsultimit me një mjek, është e mundur që të përdorni vajin e ahut për qëllime shërimi. Kohëzgjatja e kursit zakonisht është dy muaj. Vaj nga ahu i ahuut përmirëson metabolizmin, heq kolesterolin e tepërt, ndihmon nga anemia dhe sëmundjet bronkopulmonare, përmirëson potencën.

Vaj ahu është e pasur me vitamina, acide, magnez. Ajo përmirëson metabolizmin, parandalon zhvillimin e anemisë tek fëmijët. Përdorimi i jashtëm i naftës nuk është i kufizuar në pothuajse asgjë, përveç intolerancës individuale. Vitamina E - një nga më të rëndësishmet për lëkurën - do të parandalojë thatësinë dhe plakjen. Maska përmirësuese për flokët nga vaji i ahut do të përmirësojë pamjen e tyre dhe do të pasurohet me mikroelemente dhe vitamina.

Prodhimi i kapsulës Vaj i ahuut?

Shikoni videon.

Ne i ndihmojmë klientët tanë të krijojnë një biznes kapsulë.

mbaj kërkesë