MARACAUIA OIL | Capsulator nga Specialisti # 1 në Evropë Kapsula Seamless, Kapsula pa Seam, kapsula xhelatine, kapsulë Pajisje, Capsulator, kapsula me Naftës, kapsulim, prodhim kapsulë, mbushje
Kapsulë, kapsula me vajra, kapsula, prodhimi i kapsulave, mbushja e kapsulave me vaj, prodhimi i kapsulave

Vaj frutash Passion në kapsula.

Le të ndihmojmë të fillojmë biznesin e kapsulave.
Fruta e pasionit të naftës

Vaj frutash Passion në kapsula.

Vaj frutash pasion ka veti antipiretike, antimikrobike dhe laksativ. Vetitë e tjera të dobishme të frutave të pasionit përfshijnë aftësinë për të përmirësuar sistemin e tretjes, uljen e kolesterolit në gjak dhe toksina të nxjerra, acidit urik dhe produkteve të tjera metabolike. Pulpa e frutave të pasionit është një burim i fibrave ushqyese, përmbajtja e të cilave në disa varietete arrin 27%. Fibra siguron sekretim të kolesterolit nga trupi, si dhe mbrojtja e mukozës së zorrëve të mëdha.

Vaj Passionflower (fruta pasioni) është një vaj ushqimor. Erë e këndshme e saj dhe shije ju lejon të përdorni atë për salcë salcë dhe në përgatitjen e enëve të ndryshme. Në kombinim me oriz të vogël dhe vaj Acai - është e rekomanduar për kujdesin e flokëve dhe kozmetikës sunscreen. Në një numër të linjave të kozmetikës profesionale, vaji i passiflora (fryt i pasionit) është përdorur me sukses edhe në përbërjen e maskave të rigjenerimit të flokëve.

Vaj frutash Passion përmban kaq shumë antioksidantë se plakja e fotografisë nga lëkura nga rrezatimi diellor parandalon kozmetikë në kozmetikë! Përbërja unike e vajit të frutave të pasionit është për shkak të pranisë unike të acideve të pangopura të dobishme. Për shkak të përqendrimit të lartë të acideve yndyrore të pangopura, vaji i kthen përsosmërisht lëkurën, heq inflamacionin, acarimin, thatësinë dhe flakërimin. Ajo absorbohet shpejt nga lëkura, pa lënë një shkëlqim me vaj.

Prodhimi i kapsulës Fruta pasion guri?

Shikoni videon.

Ne i ndihmojmë klientët tanë të krijojnë një biznes kapsulë.

mbaj kërkesë