JOJOBA OIL | Capsulator nga Specialisti # 1 në Evropë Kapsula Seamless, Kapsula pa Seam, kapsula xhelatine, kapsulë Pajisje, Capsulator, kapsula me Naftës, kapsulim, prodhim kapsulë, mbushje
Kapsulë, kapsula me vajra, kapsula, prodhimi i kapsulave, mbushja e kapsulave me vaj, prodhimi i kapsulave

Kapsula të naftës Jojoba.

Le të ndihmojmë të fillojmë biznesin e kapsulave.
Vaj i jojobës

Kapsula të naftës Jojoba.

Vaj jojoba krijon një hollë, të padukshme ndaj pengesave maksimale të mbrojtjes ajrore të ajrit. Nuk lë shkëlqim me vaj mbi lëkurën dhe flokun, duke mos bllokuar funksionimin normal të lëkurës, duke ruajtur lagështirën e saj natyrale, pa vonuar avullimin e gazrave dhe avujt e ujit. Ajo ka veti unike mbrojtëse UV dhe mbron lëkurën nga efektet e dëmshme të mjedisit.

Vaj jojoba është një nga më të njohurat në industrinë e bukurisë. Në bazë të saj, të bëjë një shumëllojshmëri të kremrave të fytyrës, balms flokët, produkte të ndryshme të kujdesit për trupin dhe për të forcuar thonjtë. Vaj jojoba ushqen, zbut dhe moisturizes lëkurën, lufton rrudhat dhe sagging, ka një efekt heqës. Ajo ka një efekt të fortë antioksidant, heq acarimin, heq fytyre dhe puçrra fytyre. Për shkak të pronave të saj të paçmuar shëruese, vaji i jojoba meriton të quhet "ari i lëngët".

Vaj jojoba ka një nivel të ulët të komedogjenitetit 2 dhe gjithashtu ka veti antiseptike, prandaj është shumë efektive për trajtimin e akneve. Vaj jojoba mund të përdoret për të parandaluar dhe eliminuar shenjat e shtrirjes së lëkurës pas shtatzënisë ose kur ndryshon peshën e trupit.

Prodhimi i kapsulës Vaj i jojobës?

Shikoni videon.

Ne i ndihmojmë klientët tanë të krijojnë një biznes kapsulë.

mbaj kërkesë