MAKADAMIA OIL | Capsulator nga Specialisti # 1 në Evropë Kapsula Seamless, Kapsula pa Seam, kapsula xhelatine, kapsulë Pajisje, Capsulator, kapsula me Naftës, kapsulim, prodhim kapsulë, mbushje
Kapsulë, kapsula me vajra, kapsula, prodhimi i kapsulave, mbushja e kapsulave me vaj, prodhimi i kapsulave

Kapsulat e vajit Macadamia.

Le të ndihmojmë të fillojmë biznesin e kapsulave.
Vaj Macadamia

Kapsulat e vajit Macadamia.

Vaj Macadamia është marrë nga arra me kalori shumë të lartë (700 kcal për 100 g të produktit) me presion të ftohtë, kështu që produkti i mbaruar mban të gjitha substancat e dobishme dhe të vlefshme. Në pamje, është një lëng me një qëndrueshmëri vaji me ngjyrë të verdhë me një amëz të këndshme dhe erë të arra. Ai përmban një kompleks të tërë përbërësish natyrorë, shumë acide yndyrore të dobishme, proteina, vajra esenciale, vitamina, elementë gjurmë të domosdoshëm për trupin tonë.

Vaj Macadamia gjithashtu ka zbutjen e lëkurës, hidratues, antioksidues, rigjeneruese dhe rigjeneruese të pronave, prandaj kozmetika që përfshin këtë produkt janë mjaft të shtrenjta. Vaj është zhytur në mënyrë të përkryer, pa mbetje në lëkurën e gjurmëve. Vaj Macadamia është në gjendje të zvogëlojë simptomat e migrenës, lufton kundër mangësive të vitaminave, forcon sistemin imunitar, anginën, pengon formimin e tumorit.

Komponentët kryesorë të naftës janë acidet yndyrore dhe mineralet: selenium, hekur, fosfor, magnez. Në përbërjen e tij një vend i veçantë i jepet acideve yndyrore mono dhe polyunsaturated, fibra, si dhe glukozë dhe pektin. Vaj është i pasur me vitamina B, ndër të cilat janë të pranishëm niacin, piridoksina, acid folik dhe pantothenik, tiaminë dhe riboflavin. Dhe gjithashtu në përbërje ju mund të gjeni vitamina A, E dhe D. Vlera e energjisë prej 100 gram e produktit është 700 kcal.

Prodhimi i kapsulës Vajra Macadamia?

Shikoni videon.

Ne i ndihmojmë klientët tanë të krijojnë një biznes kapsulë.

mbaj kërkesë