HIPS OIL | Capsulator nga Specialisti # 1 në Evropë Kapsula Seamless, Kapsula pa Seam, kapsula xhelatine, kapsulë Pajisje, Capsulator, kapsula me Naftës, kapsulim, prodhim kapsulë, mbushje
Kapsulë, kapsula me vajra, kapsula, prodhimi i kapsulave, mbushja e kapsulave me vaj, prodhimi i kapsulave

Vaj primar në kapsula.

Le të ndihmojmë të fillojmë biznesin e kapsulave.
Vaj vaji

Vaj vaji në kapsula.

Vaj Rosehip është një lëng i trashë me një shije pak të hidhur dhe cloying aromë drurësh. Ngjyra e saj mund të ndryshojë nga trëndafili me një shkëlqim të artë në portokalli dhe madje edhe me ngjyrë të kuqe të errët. Varet nga lloji i bimës dhe vendi ku u rrit. Vajra e fituar nga fara e egër e trëndafilave është një koncentrat i vërtetë i vitaminave dhe substancave të tjera të dobishme.

Vaj Rose Rose përmban pothuajse të gjitha vitaminat e tretshme në yndyrë (A, E, beta-carotene), që do të thotë se do të sigurohet një efekt pozitiv mbi lëkurën dhe mukozën. Dhe kjo nuk është e gjitha. Ato gjithashtu do të ndihmojnë në përmirësimin e ekuilibrit hormonal, ruajtjen e vizionit, forcimin e mureve të qelizave. Përveç vitaminave të tretshme në yndyrë, C, F, K dhe grupi B janë pothuajse tërësisht të përbërë nga vaji rosehip. Ky produkt është i pasur me antioksidantë që mund të ngadalësojnë procesin e plakjes, të ndihmojë në uljen e rrezikut të qelizave të kancerit dhe të kenë një efekt të theksuar antiinflamator.

Ky produkt natyral unik përmban një sasi të madhe të acideve yndyrore të ngopura dhe të pangopura (palmitic, linoleic, oleic, etj), ajo është gjithashtu e pasur me vitamina dhe antioksidantë (dhe sidomos vitamina E, A, C, F) duke përfshirë hekurin, magnezin, kalciumin, manganin, etj.). Prania e acideve yndyrore esenciale në vajin e trëndafilave shkakton shumë nga pronat e saj të dobishme, sidomos përdorimi i rregullt i lëkurës çon në rritjen e mbrojtjes së lëkurës (imunitetin), restaurimin e metabolizmit qelizor, përshpejtimin e proceseve natyrore të rinovimit qelizor, parandalimin e plakjes (shfaqja e rrudhave të hershme) mban një sy të ri, të freskët dhe tërheqës për shumë vite.

Prodhimi i kapsulës Vaj vaji?

Shikoni videon.

Ne i ndihmojmë klientët tanë të krijojnë një biznes kapsulë.

mbaj kërkesë