KIWI SEEDS OIL | Capsulator nga Specialisti # 1 në Evropë Kapsula Seamless, Kapsula pa Seam, kapsula xhelatine, kapsulë Pajisje, Capsulator, kapsula me Naftës, kapsulim, prodhim kapsulë, mbushje
Kapsulë, kapsula me vajra, kapsula, prodhimi i kapsulave, mbushja e kapsulave me vaj, prodhimi i kapsulave

Kapsula vaji të kivi.

Le të ndihmojmë të fillojmë biznesin e kapsulave.
Vaj farë kivi

Kapsula vaji të kivi.

Vaj kajsi farë përdoret për të rivendosur lëkurën e thatë, me të ju mund të hiqni inflamacionin dhe kujdesin për lëkurën e ndjeshme. Kjo është një moisturizer shkëlqyer, është përdorur për ekzemë, psoriasis, dermatitis, kontribuon në prodhimin normal të sebum me përmbajtje të lartë yndyrë, butësisht kujdeset dhe zbut lëkurën hollë rreth syve.

Vaj i farës së kivi përmban një sasi të madhe të acideve yndyrore të pangopura, është absorbuar mirë në lëkurë, duke kontribuar në depërtimin në shtresat e thella të dermatit të komponentëve të tjerë biologjikisht aktivë, është nga natyra e saj një enhancer natyrore. Linoleic, linolenic dhe acidet arachidonic janë materiale për prodhimin e substancave hormon-si që kontrollojnë reagimin inflamator - prostagrandins. Kjo është arsyeja pse, me mungesën e këtyre acideve yndyrore (sidomos linolenic), lëkura bëhet inatosur dhe e prirur ndaj inflamacionit.

Vaj unik, për shkak të acidit deri në 65% omega 3. Gjithashtu i vlefshëm është prania e njëkohshme në përbërjen natyrore të acidit omega-6. Stimulon rinovimin e qelizave të lëkurës, përshpejton maturimin dhe diferencimin e keratinociteve, redukton efektet e hyperkeratosis folikulare në puçrra fytyre, rikthen pengesën e lipideve. Lagështon shumë dhe mbron nga humbja e lagështisë. Përthithur plotësisht, i përshtatshëm edhe për lëkurë të ndjeshme. Hidratimi ndodh pa shkëlqim me vaj. Zvogëlon pak dhe zvogëlon tonin e lëkurës.

Prodhimi i kapsulës Vaj farë kivi?

Shikoni videon.

Ne i ndihmojmë klientët tanë të krijojnë një biznes kapsulë.

mbaj kërkesë