MENDONI FAT | Capsulator nga Specialisti # 1 në Evropë Kapsula Seamless, Kapsula pa Seam, kapsula xhelatine, kapsulë Pajisje, Capsulator, kapsula me Vaj, kapsulim, prodhim kapsule, mbushje kapsule
Kapsulë, kapsula me vajra, kapsula, prodhimi i kapsulave, mbushja e kapsulave me vaj, prodhimi i kapsulave

Mink naftës në kapsula.

Le të ndihmojmë të fillojmë biznesin e kapsulave.
Shndërroj yndyrën

Mink naftës në kapsula.

Mink yndyrë përmban një sasi të madhe (nga 15 në 19%) të acidit palmito-oleik. Në një sasi të tillë, ajo nuk gjendet në ndonjë përbërës natyral kozmetik. Në total, ky produkt përmban rreth 75% acide yndyrore. Ato depërtojnë në lëkurë, duke i dhënë atij një kadife. Midis tyre janë: myristolein; miristil; stearik; palmitik; linoleik; oleik. Mink naftës ka nivelin më të lartë të absorbimit UV në krahasim me yndyrna të tjera shtazore. Ajo ka koeficientin më të lartë të shpërndarjes dhe krijon një shtresë uniforme të hollë kur aplikohet në lëkurë. Eshte krejtesisht i sigurte, nuk shkaterrohet: edhe pas dhjete vitesh te ruajtjes, era e produktit te fresket ruhet.

Mink yndyrë do të ndihmojë në parandalimin e dëmtimit të sipërfaqeve ndër-articular. Aplikoni atë për të lehtësuar inflamacion në nyje. Venat me variçe. Pra, baza e përbërjes janë acide yndyrore, ato do të ndihmojnë për të përballuar venat me variçe. Duke depërtuar në shtresat e thella të indeve të lëkurës dhe të muskujve, yndyra e miut do të njomë gjakun me oksigjen, përshpejton proceset e riparimit të indeve dhe zvogëlon procesin inflamator. Aplikoni një substancë nga venat me variçe jashtë, fërkim në lëkurë. Përveç acideve yndyrore, yndyrna polyunsaturated, substanca përmban vitamina B, PP, K, F, D. Cilat në kompleks kanë një efekt antioxidant, ushqyer lëkurën me micronutrients dhe jashtë shëruar atë.

Mink yndyrë ka efekte të dobishme në të gjitha llojet e lëkurës. Ndihmon në rikthimin e lagështisë natyrale të lëkurës, ka një efekt zbutës, lehtëson lëkurën e acaruar të duarve dhe fytyrës, eliminon dëmtime të vogla të lëkurës. Për shkak të përbërjes së tij unike, vaji i verdhë është në gjendje të mbrojë lëkurën nga ekspozimi agresiv mjedisor gjatë periudhës dhe rrezatimit ultravjollcë. Mink yndyrë në mënyrë efektive lufton plakjen e lëkurës dhe plakjes. Zbatimi i rregullt i jashtëm i yndyrës së mishit ndihmon në përmirësimin e elasticitetit të lëkurës së fytyrës dhe dekoletit, eliminimin e rrudhave të vogla të fytyrës dhe këmbëve të krahëve, evenson ngjyrën, ndihmon në eliminimin e pikave të pigmentit. Mink naftës është përdorur edhe për flokët dhe kujdesin e kokës.

Prodhimi i kapsulës Shndërroj yndyrën?

Shikoni videon.

Ne i ndihmojmë klientët tanë të krijojnë një biznes kapsulë.

mbaj kërkesë