OIL CUTTER | Capsulator nga Specialisti # 1 në Evropë Kapsula Seamless, Kapsula pa Seam, kapsula xhelatine, kapsulë Pajisje, Capsulator, kapsula me Naftës, kapsulim, prodhim kapsulë, mbushje
Kapsulë, kapsula me vajra, kapsula, prodhimi i kapsulave, mbushja e kapsulave me vaj, prodhimi i kapsulave

Hashish vaj në kapsula.

Le të ndihmojmë të fillojmë biznesin e kapsulave.
Hashish oil

Hashish vaj në kapsula.

Vaj shegë është një antioksidant i fuqishëm që ndalon inflamacionin dhe mbron trupin nga viruset. Ajo përmban një sasi të madhe të vitaminës E - 270 mg / 100 g. Kjo është tre herë më shumë sesa në çajin e gjelbër. Kjo sasi e vitaminës E gjendet vetëm në vajin e embrionit të grurit. Dhe gjithashtu në përbërjen e këtij produkti përmban acid punik (omega 5) - kjo është një nga përbërësit kryesorë të eterit. Falë saj, vaji shegë ndihmon në lehtësimin e infeksioneve të zorrëve dhe ndihmon me sëmundjet vaskulare. Është shtuar në përbërjen e vajrave të ndryshme shëruese dhe krem ​​- për shembull, të destinuara për trajtimin e sëmundjeve të lëkurës.

Nafta ka një përbërje të veçantë kimike. Pjesa më e madhe e saj përfaqësohet nga aceti i kuq, dhe kjo substancë praktikisht nuk gjendet në lloje të tjera të vajrave. Përveç kësaj, si pjesë e mjetit opsionet e tjera për acidet yndyrore polyunsaturated. Dhe është ky "koktej" i acideve yndyrore që e bën produktin aq të vlefshëm. Vaj shegë dhe të pasura me vitamina. Sidomos një shumë e "vitaminës së rinisë" - tokoferol në përbërjen e tij.

Vaju i shegës dallon nga përbërja e tij unike dhe përbërësit e rrallë që e sigurojnë atë me një grup mjaft specifik të pronave shëruese. Për qëllime të përgjithshme terapeutike, ajo përdoret si një vaj veprimi parandalues, por në kozmetikë manifestohet të gjithë personalitetin e tij të ndritshëm, duke qenë një ilaç efektiv kundër plakjes. Baza e shegës kombinon vetitë unike mbrojtëse, ushqyese dhe hidratuese, eliminon shumë probleme serioze me thatësi dhe humbje të elasticitetit të lëkurës.

Prodhimi i kapsulës Hashish vaj?

Shikoni videon.

Ne i ndihmojmë klientët tanë të krijojnë një biznes kapsulë.

mbaj kërkesë