OIL MENTAL | Capsulator nga Specialisti # 1 në Evropë Kapsula Seamless, Kapsula pa Seam, kapsula xhelatine, kapsulë Pajisje, Capsulator, kapsula me vaj, kapsulim, prodhim kapsulë, mbushje Ka
Kapsulë, kapsula me vajra, kapsula, prodhimi i kapsulave, mbushja e kapsulave me vaj, prodhimi i kapsulave

Vaj mente në kapsula.

Le të ndihmojmë të fillojmë biznesin e kapsulave.
Vaj mente

Vaj mente në kapsula.

Vaj mente ka një gamë mjaft të gjerë përdorimesh. Së pari, ajo është e njohur në industrinë farmaceutike dhe është pjesë e shumë ilaçeve. Nga ajo janë bërë anestetike dhe ilaçe antivirale. Mentol është komponenti kryesor i validol-it të njohur. Në industrinë ushqimore, ajo i shtohet procesit të prodhimit të ëmbëlsirave, pijeve të ndryshme dhe çamçakëzit. Është shtuar në prodhimin e detergjenteve dhe freskuesit e ajrit.

Vaj i mentolit përbëhet nga vajra esenciale të ndryshme që veprojnë ndryshe varësisht nga vendi i përdorimit. Kur administrohet me gojë, vaji është i përshkruar për trajtimin e çrregullimeve gastrointestinale funksionale. Në këtë rast, përbërësi aktiv mund të zvogëlojë inflamimin dhe të përmirësojë proceset e tretjes. Droga gjithashtu nxit sekretimin bronkial, kështu që mund të jetë i dobishëm për inflamimin e traktit të frymëmarrjes së sipërme. Efektet anësore më të zakonshme janë sindroma e varfër, çepalgjia dhe çrregullimet e gjumit.

Vaj mente për flokët. Me përdorimin e rregullt të maskave, rritja e flokëve rritet, pasi vaj stimulon qarkullimin e gjakut, i cili forcon rrënjët e flokëve dhe përmirëson rritjen e flokëve. Zvogëlon prodhimin e gjëndrave dhjamore, eliminon zbokthin, kruajtje dhe acarim. Kur e përdorin atë, flokët duken të shëndetshëm, shkëlqimi duket. Vaj mund të shtohet në shampo për përdorim të përditshëm të 3 pika për shërbyer ose mund të bëni maska ​​për flokë. Për kokës me vaj dhe flokë me vaj, merrni 2 yolks, 1 lugë çaji lëng limoni dhe 4 pika vaj.

Prodhimi i kapsulës Vaj mente?

Shikoni videon.

Ne i ndihmojmë klientët tanë të krijojnë një biznes kapsulë.

mbaj kërkesë