MANGO BOGS OIL | Capsulator nga Specialisti # 1 në Evropë Kapsula Seamless, Kapsula pa Seam, kapsula xhelatine, kapsulë Pajisje, Capsulator, kapsula me Naftës, kapsulim, prodhim kapsulë, mbushje
Kapsulë, kapsula me vajra, kapsula, prodhimi i kapsulave, mbushja e kapsulave me vaj, prodhimi i kapsulave

Vaj farë mango në kapsula.

Le të ndihmojmë të fillojmë biznesin e kapsulave.
Vaj farë mango

Vaj farë mango në kapsula.

Vaj rikthen dhe mban lagështi të lëkurës, stimulon rigjenerimin e qelizave; zvogëlon pamjen e linjave të imëta dhe rrudhave; ushqen flokët; ndihmon në mbrojtjen kundër rrezatimit UV; trajton skuqje, pezmatim i lëkurës dhe ekzemë; lehtëson kruajtje nga kafshimet e insekteve; ndihmon për të shmangur shenjat e shtrirjes gjatë shtatëzanisë.

Vaj mango është një alternativë ndaj vajrave të tjera, ka avantazhe të forta në atë që përmban nivele më të larta të acideve yndyrore: acid oleik - 43, acid stearik - 39, acid palmitik - 9, acid linoleik - 5, acid arahidik - 2, acid linolenik - (tokoferolet, sterolet, karotenoidet). Vaj mango është rezistent ndaj oksidimit dhe ka një aftësi të mirë të emulsionit.

Vaj mango ka vetitë e zbutjes natyrale, shërimin e plagëve dhe aktivitetin rigjenerues për shkak të aftësisë së lartë antioksiduese (vetitë antioksiduese). Vaj mango mund të përdoret si një agjent mbrojtës kundër rrezet UV. Efektiviteti i provuar i vajit të mangos për të hequr rrudhat. Shumica e njerëzve që përdorin gjalpë mango për 4-6 javë kanë ulur shenjat e plakjes së lëkurës dhe zhdukja e linjave të bukura dhe rrudhave të imta është vërejtur. Për shkak të prezencës së taninave, vaji i mango ka anti-inflamator, anti-fungale dhe anti-bakteriale pronave.

Prodhimi i kapsulës Vaj farë mango?

Shikoni videon.

Ne i ndihmojmë klientët tanë të krijojnë një biznes kapsulë.

mbaj kërkesë